HAKKIMIZDA

Bakırköy Yenimahalle’de uzman ekibimiz ile birlikte insanlara daha iyi ve doğru rehabilitasyon yaklaşımını uygulamak ve birlikte daha yüksek bir yaşam kalitesi sunmak için PiaForm'u kurduk.

 

Fizyoterapi, Manuel Terapi ve Pilates alanlarında multidisipliner bir yaklaşımla, kişiye özel değerlendirme ve yöntem ile kişinin sağlıklı yaşamına katkıda bulunuyoruz.

 

Alanında uzman fizyoterapistlerimiz, danışan ile direkt iletişim kurmakta ve sorunun çözümünü olabilecek en hızlı ve doğru yöntemle kişiye aktarmakta ve uygulamaktadır.

 

İnsanlara ağrısız ve kaliteli bir yaşam sunmak temel hedefimizdir. 7’den 70’e her bireyin sağlıklı bir bedene sahip olması için uzman ekibimiz ile birlikte, güncel metotları ve rehabilitasyon yaklaşımlarını takip ederek, tamamen kişiye özel değerlendirme ve yaklaşımla çalışıyoruz.

 

Kişiye ve kişinin yaşantısına önem vererek çıktığımız bu yolda; kişinin bilgilendirilmesine, sorularının net ve anlaşılır şekilde cevaplanmasına, kafasında soru işareti kalmayacak şekilde uygulanacak yöntemin anlatılmasına önem veriyoruz.

Kişiye Özel Tedavi

Uyguladığımız tedavi yöntemleri koymuş olduğumuz tanıya özel kişisel ve sonuç odaklıdır.

Konforlu Ortam

Son derece konforlu, hijyenik, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortamda hastalarımızı ağırlıyoruz.

Bakış Açısı

Ne olursa olsun, ne gerekiyorsa amacımız sizi mutlu etmek. Bunun için farklı açılardan bakabilmek bazen daha doğru sonuçlar için yardımcı olur.

Kaliteli Hizmet

Kalite bir bütündür. Bir sonuca götüren yolda yapılması gereken her şeyin olabildiğince doğru yer ve zamanda tam yapılmasıyla olur.

PİAFORM

UZMAN EKİBİMİZ

MİSYONUMUZ

Hasta memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışı ve uzman sağlık profesyoneli kadromuzla sizlere hizmet vermek ve sorunlarınıza ayna tutarak birlikte yaşam kalitenizi zirveye taşımak için sürekli çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Güncel bilgiler ışığında kaliteli hizmet anlayışıyla danışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayıp kas iskelet sistemi şikâyetlerinde daima huzurun ve güvenin ilk adresi olmaktır.

BİZDEN KARELER

Zaman Kaybetmeden, Hemen İletişime Geçin... 

Ameliyatsız ve Ağrısız Tedavi Yöntemleri İçin Doğru Adres